Pomoc na operáciu pre Karinku. Ukončené!

Ahojte priatelia,
dostali sme tento smutný príbeh malej Karinky, ktorú osud skúša... Skúša ju, no ona bojuje a spolu s maminkou bojujú zo všetkých síl... No bohužiaľ sú nato samé a mamička nedokáže sama uhradiť tak finančne náročnú operáciu akú malá bojovníčka Karinka potrebuje... Prečítajte si jej príbeh a pomôžte ako len viete, či už finančne na transparentný účet alebo zdieľaním tohto príbehu...
Všetkým vopred veľmi pekne ďakujeme...
Overené od 23.4.2021 do 23.10.2021 Ukončené!!! Vyzbieraná suma 800€

Ahojte/Dobrý deň,
ako by som začala.
Snáď tým, že sa predstavím.
Volám sa Paulína mam 37 rokov, pochádzam zo Sabinova a teraz dôvod prečo vás žiadam o pomoc.
Vychovávam už takmer 9 ročnú dcérku Karinku...
Karinke ako 7 mesačnej diagnostikovali epilepsiu, pretože pani doktorke sa nepozdávalo jej správanie v jej veku. Šli sme na neurologické vyšetrenie, kde sa ta Epilepsia bohužiaľ potvrdila, nastali všelijaké nasadzovanie liekov, následne hospitalizácie, pretože ako Karinka rástla, záchvaty pribúdali. Do jej 4rokov života sme strávili viac času v nemocnici ako doma.
Keď Karinka dovŕšila prvý rok, prišla ďalšia hrozna diagnóza a to Detská mozgová obrna, pre nás ako rodičov, ďalšia rána pod pás.
Pasovali sme sa s touto správou veľmi dlho, ale nejako sme sa s tým vyrovnali. Karinka si prešla aj ďalším trápením a to 3 mesiace v nemocnici pretože dostala silný obojstranný zápal pľúc, 2 mesiace na kyslíku pretože nedokázala bez neho byť, no ale zvládla to, zvládla ďalšiu skúšku životom.
Ako čas plynul, našli sme centrum kde Karinka od svojich 6 rokov začala aktívne cvičiť a krásne napredovať, kde aj chodí do školy.
Bohužiaľ nastala chvíľa kedy sa mne ako rodičovi zrútil svet, ostala som s dcérkou sama, sú tomu už 3 roky, no nejako to zvládame.
Ideme ďalej aj napriek tomu, že je to ťažké, no som tu pre dcérku stále a ako každý rodič, tak aj ja chcem pre svoje dieťatko len to najlepšie.
Karinke sa v centre neskutočne darilo, začala mi krásne štvornožkovať a z oporou sa aj postavila a spravila zopár krokov, no bohužiaľ sa tento môj jediný sen v okamihu rozplynul.
Keď začala corona, tak sa centrum zatvorilo a tým pádom ani cvičenia neboli, takmer stále doma, tak bola aj situácia kedy neboli peniažky na potrebné rehabilitácie. Tu to začalo, zistila som na dcérke, že ju pri akomkoľvek pohybe akosi bolia nožičky, najprv som si myslela že je to svalovka, nakoľko čo to sme cvičili aj doma, no bádala som tie bolesti čoraz viac, tak som neváhala a zašla sňou na ortopédiu, a tam som dostala šok.
Mojej dcérke zistili obidve kĺby vyluxovane (vyskočené, vyklbené).
Karinka tým, že je nechodiaca a rastie tak sa tie kĺby samé vysunuli...
Aktuálny stav je taký, že dcérka potrebuje nutné operáciu pre vzniknuté bolesti.
Kontaktovala som špecialistu v Brne profesora Poula, následne sme mali konzultáciu, kde Dr. skonštatoval že tá operácia musí byť!
Operácia je už teraz pre dcérku riziková, nakoľko je už vo veku kedy to bude ťažšie od operovať no napriek tomu ju odporúča...
Ako som spomínala ide o operáciu v zahraničí a tým pádom ide o dosť pre mňa ako samo živiteľku nákladnú operáciu, kde ja ju sama z vlastných nákladov neviem uhradiť... predpokladané náklady na celú liečbu sú 4000€ no cca 2500€ sa nám už podarilo vyzbierať... POTREBUJEME ešte 1500€
Preto sa obraciam na vás s akoukoľvek pomocou pre Karinku. Bolo pre mňa ako mamu krásne dívať sa na to ako mi dieťa napreduje a zrazu to jediné čo ma v živote napĺňalo, to jediné sa mi pred očami stratilo... Neprajem si nič, len to, aby sa moje dievčatko opäť postavilo na nôžky, aby mi opäť vrátila iskru do očí, aby raz (ako si celý život prajem) sa za mnou rozbehla po svojich a vrúcne ma objala.... Prosím pomôžte nám, každé EURO sa počíta, každé zdieľanie je dôležité...
Zo srdca vám ďakujeme veľmi pekne.

Transparentný účet:
SK63 8330 0000 0022 0194 2415
Swift/BIC: FIOZSKBAXXX
Variabilný symbol: 123123

Ďalšie obrázky