Pomôžme Ninke vidieť náš svet ináč...

Ahojte priatelia,
dnes vám predstavíme nový príbeh maličkej bojovníčky Ninky... Mamička by chcela veľmi pomôcť svojej dcérke no sama bez našej pomoci to nedokáže... Veď prečítajte si ich príbeh a pochopíte sami... Chceme aj za nás, aj za Ninku pekne poprosiť, pomôžte jej, každé euro sa počíta, každé zdieľanie môže pomôcť... Vopred každému ĎAKUJEME
Overené od 21.9.2021 do 21.3.2022

Ahojte, volám sa Ninka ,mam 5r. Mám diagnózu detský Autizmus s mentálnym postihnutím a k tomu aj Epilepsiu. Prosím pomôžte mi vidieť svet inak ako doteraz. Zo srdca Vám Ďakujeme .

Dobrý deň, som mama 5 ročnej dcérky, ktorá žiaľ nemá to šťastie byť zdravá, byť ako bežné detičky. Ninka ma diagnózu detsky Autizmus s mentálnym postihnutím a Epilepsiu. Diagnoza nám úplne zmenila život, no každý deň bojujeme ,za to ,aby to mala Ninka v živote ľahšie a robila pokroky . Vitamíny v hodnote 120€ na mesiac nám poisťovňa neprepláca, terapie za ktorými často cestujeme, sú pre nás už žiaľ nezvládnuteľné. Boj za Ninkine zdravie nevzdávame. Vďaka terapiám, vitamínom a škôlke sa pomaly posúvame ďalej a Verím že sa nám podarí prísť do cieľa. Ninka absolvovala delfinoterapiu aj vďaka Vám dobrým ľudom. Za čo sme nesmierne vďačný. Delfinoterapia je finančne veľmi náročná a žiaľ ju nedokážeme financovať. Ninke veľmi pomohla a preto by sme ju absolvovali radi znova . Taktiež by sme radi vyskúšali liečbu Dr.Veľa. Ninka začala opakovať slová, aj keď významu slova nerozumie sme na ňu veľmi Hrdý. Najbližšia špeciálna škôlka ktorú Ninka navštevuje je vzdialená 35km. Tu cestu opakujem 4x denne. Preto Vás Chceme zo srdca poprosiť o pomoc. Nepotrebujeme nič viac ,len aby vedela vyjadriť svoje potreby, aby povedala čo ju bolí, čo chce... Aby bola šťastná a spokojnejšia v tomto "našom svete ". Ninka je ešte plne plienkovaná.

Ninka bola hospitalizovaná v UNM. Od 2.7.2021 mala bolesti ,nemohla sa vykakať . Utekali sme na pohotovosť odkiaľ nás poslali na rengen do nemocnice. Keď som videla rengen zrútil sa mi celý svet .Ninkin žalúdok, čreva boli zasypane kamienkami, sklom, magnet a cudzími predmetmi . Prišli sme v hodine 12tej . Ninku okamžite museli zobrať na chirurgiu. Kde jej urobili zákrok. Žiaľ tento zákrok musela absolvovať 2x . Nedalo sa všetko vybrať naraz, doktori museli byť opatrní aby sa čreva nepoškodili. Žiaľ ešte nie je ani zďaleka koniec. Ninka ma cudzie predmety stále v sebe .Doktori sa obávajú toho najhoršieho ,keď sa črevo poškodí budú jej musieť zaviesť vývod. To si ja vôbec neviem predstaviť ako budeme fungovať. 4x si vytrhla kanilu z ruky, tak isto aj kateter v moči. V noci som si myslela že som oko nezažmurila, no asi únava bola silnejšia...

Ninka je veľmi silné dievčatko. Má silu za 2 dospelých. Keď som ju po zákroku prvý krát videla ,neustála som na nohách. Vidieť svoje dieťa bezvládne pripútane k postieľke ma dostalo ma kolená. Ten pocit bezmocnosti, ten pocit sa nepohnúť. Neobjať svoje dieťa, že aká je hrdinka, je to hrozne pre matku. Veríme že všetko dobre dopadne. Ninka ma momentálne veľké problémy s črevami. Už teraz rozmýšľam ako to urobím aby sa už toto nikdy neopakovalo. Ja už neviem, či nebudeme chodiť von a bude zatvorená len doma... Neviem, som zúfalá. Ninka je hyperaktívna, neobsedí. S hračkami sa nehrá. Má svoj svet... Zo srdca Vás prosíme o pomoc , budeme veľmi vďačný ak sa nás rozhodnete podporiť a pomôcť nám bojovať s osudom ďalej. Ninka nepotrebuje ľútosť, ale pochvalu a pomoc od Vás dobrých ľudí. Vážime si každú pomoc, každé euro a každé vaše zdieľanie... Ďakujeme, rodina Palkova.

Transparentný účet:
SK63 8330 0000 0022 0194 2415
Swift/BIC: FIOZSKBAXXX
Variabilný symbol: 134134

Ďalšie obrázky